Mavi Dünya
Pembe Dünya

Tarihe Not 1

Bu çocuk sana çok düşkün cümlesi duymaktan yorulduğum zamanlar oldu elbet…Ama bu seyrin güven sonucu farklı bir boyuta geçeceğine olan inancım hep devam etti. Gülru bu tecrübemde aldığı yolla cümlelerimi öyle sağlamlaştırdı ki Nur ile olan bağlılığıma da yansıyor bu seyir.

Geçtiğimiz hafta evin ablası Vieland eğlence merkezine gitti halasıyla.Çok eğlenmiş tabi.Daha da önemlisi kendi önerisiyle babannelerinde kalma talebiydi bizim için. Daha önce yine kendi isteğiyle Bursa-Keles hattında denemiştik .İstanbul”da ilk kez bizden ayrı bir başka evde kaldı. Hem de gönül rahatlığıyla ve son derece büyümüş haliyle…Sanırım bağımlılık sınırında olan anneler olduğu için bağımlılık ilişkileri aşılamıyor genelde.Misal ben bir yanım inanılmaz sevinse de bu teklife ve sonuca , diğer yanım büyük bir özlem duydu, dolayısıyla hüzün. O bensiz kalamaz da diyebilirdim bu halle.Ama dediğim gibi en başından itibaren güven ilişkimizin bizi bu noktaya taşıyacağına inanıyordum.Çok şükür bugünleri de gördük.:)

Bu da tarihe not olarak geçsin…

“Tarihe Not 1” için 4 Yorum

  1. sare diyor ki:

    maşallah.büyümüş çoooktan.insanlar böyle konuşarak annelere eziyet ettiklerinin farkında değller heralde.gülru okula başladı mı.geçen sene evin tadını çıkarmıştı :)

Yorum yapın